Symulacja biznesowaNetious Market Challenge

to gra szkoleniowa, w której wcielisz się w rolę producenta, dystrybutora lub detalisty.

Podejmuj decyzje biznesowe i bez ryzyka zarządzaj wykreowanym przez Ciebie przedsiębiorstwem. Walcz o zysk, udziały rynkowe, zanim zaczniesz zdobywać realne rynki.

Zarejestruj się lub zaloguj przez Facebooka i dołącz do rywalizacji w kila minut!

Szeroki zakres obszarów decyzyjnych

Gra jest oparta o realne decyzje biznesowe, które zazwyczaj są podejmowane w przedsiębiorstwach. Rozwój nowych produktów przez producentów, dobór oferty asortymentowej i przydział miejsca na półce przez dystrybutorów i detalistów, wybór źródeł zaopatrzenia, programy rabatowe, ceny i pozycjonowanie, zarządzanie zapasami, produkty marki własnej - o tym wszystkim możesz decydować. Im bardziej szczegółowa analiza sytuacji i oparte na niej decyzje, tym większa szansa na sukces na wirtualnym rynku

Prawdziwi konkurenci

Na rynku nie jesteś sam (jak w prawdziwym świecie). Twoje decyzje wpływają na innych graczy. Decyzje innych graczy wpływają na Twoje wyniki. Konkurujesz na produktach tych samych kategorii, jako producent - z producentami innych kategorii. Wszyscy konkurują ponadto o ograniczoną zawartość portfeli konsumentów.

Dynamiczny rynek

Każdy dzień to jedna runda. Po każdym dniu decyzji wszystkich graczy na rynku przeliczany jest popyt konsumentów, sprzedaż wszystkich przedsiębiorców i końcowy rachunek zysków i strat. Po każdym dniu możesz przeanalizować raporty, ocenić swoją sytuację (i konkurentów) i zrewidować swoje decyzje biznesowe. Pozostajesz w grze i możesz dalej grać, utrzymując pozycję lidera rynkowego lub wspinać się na szczyt, korygując błędy.

Zaawansowane raporty zarządcze

Rachunek zysków i strat, raport marżowości klientów czy produktów, monitoring cenowy, raport udziałów rynkowych, wyniki badań konsumenckich – korzystanie z tak szerokiego zakresu raportów wspiera podejmowanie decyzji.

Prosty i przejrzysty interfejs gry

pozwala na poruszanie się pomiędzy formularzami decyzji biznesowych i raportami wyników osiągniętych w poprzednich okresach.

Gra w zespołach

Zaproś do udziału w grze innych uczestników i podzielcie się obszarami decyzyjnymi. W ten sposób zwiększycie efektywność prowadzenia wirtualnego biznesu.

Symulacja online

W czasie nudnego spotkania, przy porannej kawie, w pociągu, na lotnisku, wszędzie możesz śledzić i analizować wyniki gry i podejmować decyzje. Sam decyduj ile czasu potrzebujesz do efektywnego zarządzania swoją wirtualną firmą.