Panel gry

Po pierwszym zalogowaniu i założeniu przedsiębiorstwa następuje przekierowanie do panelu gry. Jest to moduł, który zawiera wszystkie dostępne informacje i umożliwia podejmowanie decyzji oraz kontakt z innymi graczami. Widoczne elementy, to:

  • Wizytówka przedsiębiorstwa widoczna w lewym górnym rogu. Oprócz identyfikacji przedsiębiorstwa znajdziesz tam podstawowe parametry: dostępną w danej chwili gotówkę, zysk operacyjny (przed amortyzacją) wygenerowany w poprzednim okresie oraz udział sprzedaży przedsiębiorstwa na rynku w sumarycznej sprzedaży wszystkich podmiotów z danego typu.
  • Nawigacja gry, odsyłająca do raportów, stron decyzji biznesowych, wiadomości, pomocy czy ustawień.
  • Górny pasek stanu. Zawiera informacje o czasie pozostałym do zakończenia obecnego okresu i do rozpoczęcia kolejnego. Do końca obecnego okresu można dowolnie zmieniać parametry i nie będą one miały bezpośredniego wypływu na uzyskane wyniki. Przy przeliczeniu wyników z bieżącego okresu uwzględniane są ostatnie zapisane parametry przed zakończeniem okresu (rundy). Początek kolejnego okresu, to moment, w którym powinny być już dostępne raporty podsumowujące wyniki decyzji. Oprócz wskaźników czasu górny pasek zawiera informację o zalogowanym użytkowniku oraz wybór języka. Pod górnym paskiem znajduje się
  • Główny obszar gry. Tu są wyświetlane raporty, moduły decyzyjne, wiadomości - wszystkie elementy, które można wybrać z nawigacji.